Loading...

O nás

S naším vedením vždy dosáhnete svých cílů.

O nás

Vítejte na Moje krabičky

Zde spojujeme lásku k zdravému stravování a bohaté zkušenosti z oblasti vaření a výživy. Naše cesta začala před 15ti lety, kdy jsme připravovali a doručovali lahodná a vyvážená jídla v krabičkách přímo k vašim dveřím.

S postupem času jsme však pochopili, že skutečná změna začíná u vás doma. Proto jsme se rozhodli posunout naše cíle o krok dál. Nyní se nezaměřujeme jen na sestavení individuálního jídelního programu dle potřeb každého z Vás, ale hlavně Vás chceme naučit, jak si připravovat zdravá jídla sami a zakomponovat tak vše do vašich denních návyků.

Součástí každého jídelníčku je i mini kurz vaření u Vás doma. Jedná se o návod praktických dovedností a znalostí, které můžete snadno integrovat do vašeho každodenního života. Není třeba být profesionálním kuchařem, stačí jen chuť objevovat a tvořit vlastní zdravá jídla.

Věříme, že každý má právo na kvalitní a výživnou stravu, která podporuje celkové zdraví a pohodu. S námi získáte klíčové dovednosti a sebejistotu potřebné k tomu, abyste si mohli připravovat skvělá jídla přímo ve své vlastní kuchyni.

Připojte se k nám na této úžasné cestě ke zlepšení vašeho životního stylu a osvojení si zdravých stravovacích návyků. Jsme tu, abychom vám pomohli objevovat radost z vaření a péči o vlastní tělo.

20

Let

Zkušeností
Bc.

Marta Caplová Bělková

Oblasti zdravého životního stylu se věnuji přes 20 let. Vyvážený jídelníček a pravidelný pohyb je mou nedílnou součástí nejen na pozici výživového specialisty a osobního trenéra, ale i při mém zaměstnání zdravotnického záchranáře. Kdy je zapotřebí být vždy v kondici!

Jsem držitelkou certifikátu poradce pro výživu, osobního instruktora a certifikovanou instruktorkou různých forem cvičení ( aerobik instruktor, alpinning, body and mind, bodystyling, pilates, tabata licence, bosu care, kruhový silový trénink, aj.) A díky různým forem cvičení a mé specializaci jsem schopná sestavit každému jedinci cvičební program od základu na míru.

Diplomovaná záchranářka, osobní a certifikovaná instruktorka

SPECIALIZACE:

formování postavy
balanční cvičení
intervalový trénink
outdoor a home tréninky
sestavovaní individuálních cvičebních plánů
výživové poradenství
aerobik junior
balanční cvičení
pilates
tabata tréninky