Menu Zavřeno

CHCI ZAČÍT

ŘEKNETE NÁM NĚCO O SOBĚ

V krátkém formuláři nám sdělíte Vaší představu a očekávání.

ZAVOLÁ VÁM NAŠE NUTRIČNÍ SPECIALISTKA

Po telefonu, případně e-mailu, se domluvíte na podrobnostech Vašeho programu, způsobu vyzvedávání jídel a další komunikaci.

ZAČÍNÁME!

Od smluveného dne Vám začneme doručovat jídlo přímo k Vám domů nebo si jej budete moci vyzvedávat v jednom z našich odběrných míst.

Jsme tu pro Vás.

STRAVOVÁNÍ

Odpovědi na často kladené otázky spjaté se stravováním.

Pokud chcete dovést jídlo až k Vám domů či například do kanceláře, není problém. Poplatky za dopravu účtujeme dle ceníku

Naši řidiči Vám jídlo přivezou vždy den před dnem konzumace mezi 12:0017:00. Přibližný čas Vám bude sdělen při vstupním pohovoru s výživovým poradcem. 

Jídlo šokujeme ve speciálním přístroji tak, aby vydrželo max 72 hodin v lednici. V pátek Vám vždy přivezeme jídlo na celý víkend.

Jídlo, které Vám přivezeme/které si vyzvednete, je již zcela připraveno ke konzumaci. Hlavní jídla jsou vždy určena k ohřevu, takže jej stačí ohřát v mikrovlnné troubě a je hotovo!

Osobní odběr probíhá na kterémkoli odběrném místě, které si zvolíte v úvodním dotazníku. Jídlo na následující den je možné vyzvednout vždy po 16. hodině až do konce otevírací doby daného odběrného místa. Poplatky za osobní odběr účtujeme dle ceníku.

Jídlo je na odběrném místě uchováno max 2 dny, následně je znehodnoceno a nemáte nárok na náhradu stravy. Částka za jídelní set propadá.

O Vašich alergiích či intolerancích se pobavíte s naší nutriční specialistkou během úvodního telefonického hovoru. My poté budeme na Váš zdravotní stav brát ohled. Pakliže se objeví neočekávaná okolnost, kdykoli se můžete obrátit na tel. 775 609 869.

Za naše služby přijímáme platby pouze bezhotovostním platebním stykem. Tj. za Vámi zvolený jídelní program zaplatíte předem a poté budete již pouze vyzvedávat jídlo.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku?

Neváhejte se na nás kdykoli obrátit!